Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii
Muzyka
Nawigacja
Losowe zdjęcie

Remont świetlicy

Licznik odwiedzin
Dziś:220
Wczoraj:328
W tym tygodniu:220
W tym roku:43,529
Wszystkich:603,499
Reklama
Maniek - Jan Szypryt


OPTA Timber - Piastoszyn

Sprzedaż działek

SPRZEDAM  

 DZIAŁKI BUDOWLANEW PIASTOSZYNIE

 TEL.  660 990 092

Już po festynie

Cóż to byłyby za wakacje bez festynu? W tym roku odbył się on na placu koło nowo wybudowanego kompleksu sportowego. Główną atrakcją był Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Kęsowo. W rozgrywkach wzięło udział 5 drużyn – Piastoszyn I, Piastoszyn II, Tuchółka, Drożdzienica i Krajenki. Wygrali siatkarze z Drożdzienicy. Drużyny z Piastoszyna zdobyły kolejne miejsca na podium. Dużym zainteresowaniem cieszyły się motocykle zaprezentowane przez bractwo motocyklowe Magneto Żalno – Tuchola. Wiele osób skorzystało z możliwości przejechania się na szybkim jednośladzie. Podczas festynu była również okazja na oznakowanie rowerów przez policjantów z Tucholi. Dla dzieci (a także ich rodziców) przygotowano liczne konkurencje sportowe, w których każdy otrzymał nagrodę. Nie zabrakło również pysznych kiełbasek z grila oraz gofrów. Festyn zakończyła zabawa taneczna pod gołym niebem. Niepowtarzalny klimat ogniska zachęcał do wspólnej zabawy i rozmów do późnej nocy…

Podziękowania po rozwinięciu newsa.

obejrzyj zdjęcia

 
"Bajzel na parkingu"

Oburzony na nieprawdziwe treści obrażające naszych mieszkańców zawarte w poprzednim Tygodniku Tucholskim w artykule zatytułowanym "Bajzel na parkingu", postanowiłem wystosować następujące pismo.

 Kliknij i przeczytaj 

A oto zdjęcia z 01.09.2015

news: s2.jpg news: s3.jpg
news: s5.jpg news: s1.jpg


Pierwszy mecz za nami

Na naszym nowym stadionie odbył się pierwszy mecz sparingowy Piastoszyn kontra Reszta Świata. Kibiców, podobnie jak goli, przybywało z minuty na minutę. Spotkanie zakończyło się wynikiem 10:8 dla gospodarzy. Czekamy na rewanż, chłopaki. Może następnym razem rozegracie mecz w piłkę siatkową?

Obejrzyj zdjęcia 

            A już teraz zapraszamy wszystkich na mecz Piastoszyn kontra LKS Kęsowo, który odbędzie się w niedzielę 26 lipca o godz. 19:00.

pierwszy mecz na nowym stadionie


CZAS NA PODSUMOWANIE PRZEDSZKOLAKÓW

Czas na podsumowanioe pracy przedszkolaków. Znowu nazbierało sie trochę zaległości. Ale na naszych milusińskich zawsze miło popatrzeć. Szczególnie na uzbieraną "Górę grosza".

Bal w przedszkolu

Jasełka w Kęsowie

Zimą na placu zabaw

Maskarada

Prace konkursowe do Osia

Góra grosza


TAK SIĘ BAWILIŚMY

Każdy lubi się bawić i śmiać. Niezależnie od posiadanych  na swoim koncie lat.

Zobaczcie jak bawiły się dzieci na balu,                  a dorośli z okazji Dnia Kobiet.

bal dla dzieci Dzień Kobiet


Wybory za nami

22 stycznia odbyło się zebranie sołeckie, podczas którego na kolejną kadencję wybrano "starego - nowego" sołtysa. Zmienł się natomiast skład Rady Sołeckiej. Oto oni: Irena Wera, Alicja Rossek, Waldemar Iwicki, Mariusz Bonk i Dawid Opic. Życzymy im owocnej współpracy.Smile

Rada Sołecka

HARMONOGRAM WYWOZU ODPADÓW KOMUNALNYCH

INFORMACJA

 PK TUCHOLA


KLIKNIJ I SPRAWDŹ HARMONOGRAM WYWOZU ODPADÓW KOMUNALNYCH NA ROK 2015

PRZEDŚWIĄTECZNY CZAS W PRZEDSZKOLU

Okres przed świętami to dla naszych przedszkolaków czas intensywnej pracy. Bardzo staranie i sumiennie przygotowują się na przybycie Mikołaja. Rozpoczynają od pieczenia ciasteczek i przedstawienia JASEŁEK. Tuż przed świętami kolędują po terenie wsi, a następnie cierpliwie czekają na prezenty od Mikołaja. Czy warto? Zobaczcie sami.

Ciasteczka

Jasełka

Kolędowanie

 Konkursowa choinka

przedświąteczny czas


ORŁY W PIASTOSZYNIE

Bezkrwawe łowy w Piastoszynie w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia. 

 Orzeł bielik to symbol naszego państwa dumnie prezentujący się na naszym godle. Od dawna obserwuję na naszym terenie te piękne ptaki i staram się uchwycić je w obiektywie. Jednak dzisiaj udało mi się sfotografować orły z wyjątkowo bliskiej odległości. Radość  była podwójna - dwa orły bieliki niedaleko mojego domu. Zbliżyłem się do nich na odległość ok. 80 metrów, chowając się za sprzętem rolniczym.

 Chcę podzielić się tym co zobaczyłem.

ORŁY NAD PIASTOSZYNEM
Podziękowanie

Szkolne Koło Wolontariatu serdecznie dziękuje mieszkańcom Piastoszyna, którzy włączyli się w akcję na rzecz rehabilitacji Wojtka Łyczywka. Zebrano kwotę 380,20zł. 

Informacje dnia

Dzisiaj jest
Poniedziałek 3 Sierpnia 2020.

Imieniny obchodzą:
Lidia, Augustyn, Nikodem, Kamelia


W tej chwili naszą witrynę odwiedza 1 gości online

Pogoda dla Piastoszyna
Przyjazne strony
Gmina Kęsowo

Gmina Kęsowo

Powiat tucholski

Liga powiatowa